Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vize

article preview

Planet Venus... planeta, na které je oslava ženství, krásy, zdraví a erotiky na každodenním pořádku heart

Vítejte v trochu jiném erotic shopu. Co tu vedeme:

  • Hračky, které mají handmade kvalitu, unikátní design a podporují nezávislé designery… To jako ručně vyráběný vibrátor? – No jasný, třeba.
  • Afrodiziaka, bylinky a námi míchané signature doplňky stravy. Maximálně boostovat, vitalizovat nebo harmonizovat svoje mentální I fyzické zdraví, energii a krásu neinvazivní cestou? -Jasný, z přírody přece.
  • Vegan kondomy, éterické masážní olejíčky, handmade vonné svíčky, vůně a další skvělosti pro pohodlnou, voňavou a organickou erotiku? – máme.
  • Koutek pro hravé: těm, co to rádi ostřejší; pouta, lana, bičíky a chokery… A těm, kteří raději jemněji: lechtítka, peříčka a masážní hlavice… Zvídavost a změna je klíč.
  • Raritní a sexy kousky co do oblečků a šperků, které máme většinou jen kus od každého… Outfit na další rande se nemusí vybírat v Háemku, just sayin.
  • Posilovače pánevního dna, menstruační kalíšky a další vynálezy pro příjemnější život nás na planetě Venuši.
  • V sekci Publikace jsme sestavili takovou ‘must have’ knihovničku, ve které je možnost se dovzdělat, co se erotiky, menstruace a cykličnosti, sexu a sexuálních praktik, lásky, tradičního léčitelství, astrologie a tarotu, a reprodukčního zdraví týče. Zařadili jsme i audioerotiku, odlehčené erotické čtení, poezii, některé současné erotické magazíny a taky oldschool erotické publikace.
  • A art je art. Tam dáváme zajímavé erotic výtvarno; ať už fotografie, obrazy, koláže, sošky, printy anebo drobnější dekorace a pohlednice …Někdo tady říkal, že neví co dát komu co za dárek?   

 

Erotika pro nás představuje intersekci mezi experimentem a nekonečným se vzděláváním. Esence kvalitního partnerského života začíná u sebe-lásky a sebe-poznání. Hýčkání se, zvídavost, neutuchající hledání. Orgasmus začíná na konci posledního aktu. Cesta je cíl, a možná mnohem víc. Vítejte na Planet Venus.

 

Klíčová slova: péče o sebe/duše&tělo, erotika, sexperimenty, lifestyle, wellbeing

 

Curated shop for selflove&sexplorations heart